23/01/2023
Když jsem si přečetl všechny ty rekapitulace loňského roku, tak jsem usoudil, že bych taky měl něco přihodit. 😅
Loňský rok byl jedna velká horská dráha... 🫣
Realitní trh zažil velmi rychlé a tvrdé ochlazení 🥶
Dostal jsem na starost Jihomoravský region v realitní divizi, rozšířil Brněnskou pobočku a rozjel Zlínskou s kolegy, kteří předčily má očekávání a byli jsme nejrychleji rostoucí tým, zejména výkony a ne prázdnými kecy 🙌
V osobní produkci, byť jsem 80% svého času věnoval rozvoji poboček, jsem i v tak náročném roce dosáhl hodnoty 2.454.290,-
Pro někoho hodně, pro někoho málo... já to vidím tak, že za 20% svého času v tak těžkém roce to není špatný 😎
Mám v týmu výborného parťáka, který se umístil dokonce na 2. místě v celé republice (a přijel pozdě na předání ocenění :D ) kdy letos jich na tyto příčky bude útočit i několik dalších 💪, zkušené matadory s více jak 20 letou praxí, srdcaře a basketbalové blázny (ano Tome, mířím na Tebe 😁) a nebo neskutečné nadšence a blázny do světa realit, kteří to dělají podle etických hodnot s obrovským nasazením pro své klienty... jen nechápu proč mají rádi zimu 🧐😀.
Takže by se dalo říci, že vše jede velmi dobře... V průběhu času se ze mne však stával spíše servisní specialista než realitní makléř a tím se vytrácel vytoužený adrenalin z realizovaných zakázek.
Long story short - rozhodl jsem se tuto funkci přenechat jiným a vrátit se zpátky intenzivně do makléřiny, společně s mým stávajícím týmem vytváříme geniální propojení dlouholetých zkušeností a velmi moderního přístupu k prodeji nemovitostí a to je pro mne nejkomfortnější zóna.
Proboha proč pouštět teplý flek, když je trh tak nejistý?! 😱
Protože z mého pohledu není, obchody se nám nadále daří realizovat a je potřeba jen držet krok s trhem, mít moderní nástroje a nebýt šupák, který jen chce sedět na prdeli a čekat, že se něco stane samo.
Takže bando, loňský rok byl pro mnohé krizí, ale u mne ne a jede se dále, tentokrát více mezi cihlami, prkny a trávníky 🥳