19/10/2023
▫️Monopolis, grudzień 2022
Kompleks biurowo-usługowy przy „skrzyżowaniu marszałków”.
Otwarty w 2020 roku, w 2022 zakończyła się budowa wieży M2.
W planach rozbudowy projektu jest budowa kolejnej wieży po przeciwnej stronie kompleksu.
Znajduje się tu m.in. , a już wkrótce otworzy się
Dzisiaj Monopolis otrzymało 3 Nagrody Architektoniczne Prezydenta Miasta Łodzi w kategoriach: zrewitalizowany obiekt/zespół, grand prix oraz publiczności.
Inwestor: Virako
Architekci: