13/03/2026
Dziś zaglądamy za kulisy naszego biura! 👨💼
Jesteśmy uczniami kierunku technik ekonomista z ZSEA i przez miesiąc działaliśmy i zdobywaliśmy cenną wiedzę w Biznes Parku! 📊🔥
Na co dzień archiwizowaliśmy i segregowaliśmy dokumenty, tworzyliśmy różne pisma, ogarnialiśmy biurowe sprawy, ale… to nie wszystko 😉 Mieliśmy też zadania „w terenie” – przygotowywaliśmy lokale do użytku, pomagaliśmy w organizacji przestrzeni, a nawet zajmowaliśmy się niszczeniem dokumentów.
To dla nas coś nowego, ale właśnie takie doświadczenia pokazują, że ekonomista to nie tylko siedzenie przy biurku. Nauczyliśmy się odpowiedzialności, współpracy i organizacji pracy – a przy tym świetnie się bawiliśmy!
Nasza współpraca z Biznes Parkiem dała nam wiele ważnych lekcji i dużo nowych umiejętności. Każdy dzień to coś innego i zdecydowanie możemy powiedzieć, że praktyka to najlepsza nauka 📚
Dziękujemy za cały miesiąc uprzejmej współpracy i wiele cennej nauki
Do zobaczenia! 👋🏻