13/02/2026
Министърът на здравеопазването на САЩ Робърт Ф. Кенеди-младши заяви, че „не се страхува от микроби“, защото „е шмъркал кокаин от седалките на тоалетни чинии“.
Той направи това признание пред подкастъра Тео Вон по време на епизод от предаването му This Past Weekend, докато двамата обсъждаха общата си история със злоупотреба с наркотици и посещаването на срещи за подкрепа, преди те да бъдат отменени по време на пандемията от COVID-19.