03/06/2026
🎉☀️ Учениците от 3-ти клас на СУ „Христо Ботев“ отбелязаха началото на лятната ваканция с едно наистина щуро парти при нас! ☀️🎉
Много игри, музика, танци и весело настроение изпълниха деня, а усмивките не слизаха от лицата на децата. 🥳🎈
Пожелаваме на всички ученици едно незабравимо лято, изпълнено с приключения, нови приятелства и безброй щастливи моменти! 🌞
Време е за ваканция! 😎🎊