23/05/2022
24-ти май! Най-хубавият празник, още от детсвото! Но, това, което първо ми идва на ум е едно голямо БЛАГОДАРЯ!
Благодаря на Бог, че съм родена тук,
Благодаря на Светите братя, че ни помогнаха да съхраним езика си,
Благодаря на родителите си, че ме отгледаха в една истинска, красива и мека интонациона среда,
Благодаря на всичките си учители, защото ми дадоха много и
Благодаря на всички вас, които споделяте този хубав език!