10/03/2026
půl století našeho Jižního Města, připomeňte si jak to na Jižáku a nebo Jižňáku 🤪 vypadalo a jak se budovalo ☺️
Krásný den Vám přejí Vaše JMR 🙂
Odpovědí na nedostatek bytů za socialismu byla velká sídliště na okrajích měst. Na Jižní Město, jež mělo být pýchou režimu, se první obyvatelé nastěhovali před padesáti lety. Původně jednotvárné šedé bludiště se za tu dobu změnilo k nepoznání. Jak vznikala a měnila ...