31/03/2024
Po pierwsze , chciałbym przeprosić wszystkich tych, którzy wysłali mi życzenia za pomocą skopiowanych obrazków, gifów itd . Wydaję mi się , że mamy sobie sporo więcej do powiedzienia poza tymi udawanymi , skopiowanymi linkami wielkanocnymi. Dlatego mie mam zamiaru odpowiadać tym samym.
Ja Wam wszystkim życzę, byście mogli spędzić te święta w spokoju. W ciszy. W śmiechu. Bez kłótni. Zacznijmy doceniać to, co mamy. A jak nie mamy , co chcemy , to zacznijmy to zmieniać Samych cudowności wam życzymy A, N,N