29/08/2021
Zahvaljujemo se svim gostima koji su nas posjetili ove sezone koja je na kraju. Želimo Vam sretan povratak vašim obavezama i sve najbolje! Veselimo se ponovnom susretu.
Tim apartmana Marija i Ante, Sevid
We want to say thank you to all our guests that made another season great! We wish you all the best and we are looking forward to seeing you next year!
Apartmani Marija i Ante, Sevid