27/05/2024
Ako ovo nije noćno djelo maskiranih zelenih aktivista, onda je na dobrom putu za ozbiljnu dijagnozu!
Pojavi se rupa u pločniku a nadležni umjesto sanacije, posade stablo.
Mjesto na kojem se skuteri parkiraju već 30 godina, bez da ikome smetaju postalo je pješačka zona u kojoj se svakodnevno pišu kazne.
Evo, sad je i zasađeno stablo u sred pločnika, iako je 1.5 metar od njega postojeći drvored.
Možda uskoro ovaj dio dobije i status park šume :)