30/11/2023
Da ne nestane tako brzo post...:)
Evo ekipa malo da izreklamiram LG kao ozbiljnu firmu. Kuci supruga ima peglu staru par godina i moram priznat da bolje grije nego ijedan LGov proizvod. To su smeca od uredjaja sa zastarjelom tehnologijom eventualno kompatibilnom sa Comodore 64. Prije pune 2 godine sam platio avansno kompletan iznos ponude za dizalicu topline, 7 klima uredjaja, rekuperatore zraka, WiFi module itd...i to smece dan danas ne radi! Al bar je dobro da imaju dobar servis i zastupnistvo. Svaki put kad ih se nazove oni posalju novog mesara koji je priucen u pekara pa sad popravlja klime! Katastrofa! Kad je gospodin koji je neki sales manager u LG Alen Bjeliš trebao sve to prodat i pokusat uspostavit neke jos kontakte da to smece od LGa gura jos negdi...onda je redovno zvao kao dusebriznik...al kad je primio uplatu od 20 000 eura a to smece evo 2godine ne radi a i ako se upali onda susjedi zovu policiju za buku...od tad nijednom nije nazvao i ukazao istu dusebriznost kao prije uplate! Cisto da ste upoznati da to smece od LGa niti radi, niti ima servis, niti ima ljude koji ista znaju od grijanju a niti ih prodaju ljudi koji imaju osnove ljudskosti!