17/04/2024
Nie mam co
Obožavam ovog momka, OBOŽAVAM! ❤
Kad se samo sjetim koliko sam ga se u početku bojala, ajme..
Baš je bio strah i trepet za sve uključene 😄 Najgori od njih 6 koliko
ih je stiglo iz horor kuće (ako se sjećate te uuužasne priče).
Početak je bio baš gadan. Što nije ni čudno obzirom na
to kako su živjeli i što su sve prošli...
Lukica je bio najmanji od svih a glavni 😄 Morale smo ih
hraniti u paru jer je toliko lajao na nas i zalijetao se da smo
im se bojale ikako drugačije pristupiti.
Ipak smo u dvije jače 😂
On ih je sve branio, pazio na svaki naš korak, svaki pokret.
Ali nas nikada nije ugrizao! Nikada mu, doduše,
nismo ni dale povoda za to 😊
Dale smo im vremena da se opuste i
onda krenule u socijalizaciju. Svi su u jednom trenutku
živjeli u kući kako bi se što prije socijalizirali i
uspjele smo ❤
Sada je to daleka prošlost koju prepričavamo
novim ljudima, ludo se zabavljajući 😄
Sad znamo i da se ispod fasade cijelo vrijeme
krilo maleno, nježno, uplašeno biće željno
ljubavi i pažnje ❤
Predobar je! Sa kerovcima se super slaže,
u šetnji doslovno hoda uz nogu.
Otkako je šmugnuo u šetnji i izbivao 5 dana,
više ga ne puštamo s povodca 😂 ali znamo
da je sa svojim bivšim skrbnikom išao u
šetnju bajsom, bez povodca 😊
Malen je, ima 10-ak kilica. Rođen je 2020.
Veliki lajavac, još veća maza 😊
Maleno klupko ljubavi, to vam je Lukica ❤