22/02/2026
Volt itt minden...
❄️ Volt, hogy egy nap alatt 3 építkezést jártam be, 170 km-es körzetben, és mindenhol szakadó hó fogadott –
miközben a kollégám 200 km-rel délebbre értetlenül hallgatta...
🏗️ Volt, hogy egyidőben:
– Makón padlót szigeteltünk,
– a Balatonnál gletteltünk,
– Szentendrén gipszkartonoztunk,
– Nagykovácsiban ajtókat építettünk be,
– Egerszalókon pedig szaunaház épült.
🔁 Volt, hogy a szakmák egymásnak adták a kilincset az építkezésen –
annyira pattogósra sikerült a hét.
🚗 Volt, hogy nagyon elfáradtunk,
volt, hogy egy kolléga naponta 500 km-t utazott csak azért, hogy tartsuk az ütemtervet.
🚂 De minden esetben mentünk előre, mint a gőzős.
Mert nagy terveink vannak. A cégnél is, és a jövőre nézve is.
🔥 Hamarosan újabb és újabb izgalmas projektjeinkkel jelentkezünk.
Ha 2026-ban velünk építtetnél, kérlek jelezd időben.
Köszönöm minden kollégámnak a kiemelkedő teljesítményt –
a jó hír pedig az, hogy hasonló hetek várnak ránk 😅🥳
Jó pihenést!
Schaáb Laci