22/02/2025
Február 28.-án a BOK Csarnokban a Bútor, Lámpa, Dekor 2025 Kiállításon két díjat osztanak ki.
Egy🏆 díj a szakmai zsűri által legjobbnak tartott lakberendezőnek és egy 🥇díj a közönség által legtöbb szavazatot kapó lakberendezőnek.
Hoztam a linket, ha tetszik itt tudtok rá szavazni.
https://www.homeinfo.hu/ev-szobaja-2025/
Véletlenszerűen vannak a nevek, Bagó- Kocsis Ildit☺️ kell keresni❤
Érzelmes poszt lesz, pasik tekerjenek tovább bátran 😉
Azon gondolkodom, hogy gyerekkorunkban is ennyire gyorsan ment az idő⌚️?
Kettőt pislantottam és eltelt egy év. Egy éve égtünk lázban, hogy indulunk 2 hónapra Balira🇮🇩 …. és mennyi mindent történt ebben az egy évben. (Pár hónap és életünk legnagyobb kalandja kezdődik)
2 éve, hogy indultam az Év moodboardja 2023 pályázaton (a tavalyi Bali miatt kimaradt)
és már itt is vagyunk a Homeinfo.hu ÉV SZOBÁJA 2025 pályázatánál.
Ezen dolgoztam az utóbbi hetekben, ezért szorult háttérbe a közösségi média posztgyártás (bocsánat drága )
Egy cuki házaspár házának megtervezésére és lakberendezésére kaptunk megbízást. Arnold tervezi a házat🏡 (utolsó simítások vannak már csak hátra).
Én készítem a nappali- étkező- konyha- gyerekszoba- háló lakberendezési terveit.
Imádom Arnolddal❤ a közös munkát.
Megtalálták a zöld konyhás projektemet és ez indította őket a közvetlen kertkapcsolatos nappali igényére. Arnold munkájának a felismerhetősége, hogy fény🪟, az van doszt a házban, még oda is ablakot tesz, ahová másnak eszébe sem jut. 😊 Így extra fények jutnak be az élettérbe.
A csupa zöldnövényes, kényelmes nappali az én ötletem volt. Egyet akartam. Nem felülni a most divatos trend vonatra, hogy 3-5 év múlva ne kelljen a teljes házat „szétverni”, és egy fél ház árát a felújításra elkölteni. Csak mert, az adott belsőépítészeti elem már nem trendi. Fontos a fenntarthatóság, persze- persze jöhetnek a nagy szavak a környezetünk védelme, bla,bla, de nekem fontosabb a megrendelőim pénztárcája.
(Emlékeztek mekkora divat volt a magasfényű meggypiros🟥 konyhabútor? Meddig? 2-3 évig)
A nappali készült el elsőnek. Így ezzel indulok az Év szobája 2025 pályázaton.
És óriási lehetőséget kaptam, március 2.-án előadást tarthatok a BOK csarnokban. Nem lesz dupla korcert😂, mert csak egyszer 25 percet kaptam.
Annyira szívem csücske lett ez a projekt, hogy ebből tartom az előadást is.
Mindennap jövök nektek és mutatom hol tartunk.
Február 28.-án a BOK Csarnokban a Bútor, Lámpa, Dekor 2025 Kiállításon két díjat osztanak ki.
Egy🏆 díj a szakmai zsűri által legjobbnak tartott lakberendezőnek és egy 🥇díj a közönség által legtöbb szavazatot kapó lakberendezőnek.
Ha tetszik a munkám, boldogság lesz, ha szavaztok rám.
Hoztam a linket, ha tetszik a munkám itt tudtok rá szavazni.
https://www.homeinfo.hu/ev-szobaja-2025/
Véletlenszerűen vannak a nevek, Bagó- Kocsis Ildit☺️ kell keresni❤