11/06/2017
http://www.delfi.lv/orakuls/biblioteka/48935623_pasbuveta-malkas-maja-dzili-latgale-cetri-menesi-nekadu-kreditu-un-lidzsvars-daba
Tiem, kas ar savu enerģiju negrib barot sistēmu !
Pērnruden saņēmu vēstuli no šamaņu bungu radītājiem Laura un Arnitas (noteikti būsi pamanījis viņus "Helsus" vai kādā citā saiešanā). "Pilnīgi nopietni – mēs tagad dzīvojam Aglonas novadā pie Foļvarkas ezera," viņi rakstīja. "Visu iepriekšējo ziemu apzināti gājām uz to: godam nobeidzām lielpilsētas…