04/06/2026
Jak co roku o tej porze wystartowaliśmy w zawodach wędkarskich na jeziorze Orzysz. Od 4 lat przyjeżdżamy tam z wielkim uśmiechem na twarzy 🙂. Mega impreza, mega towarzystwo, fajne jezioro z dobrym rybostanem, tu wszystko się po prostu zgadza 😁.
Walczyliśmy dzielnie do samego końca łowiąc 7 szczupaków przez 2 dni. Zabrakło szczęścia pierwszego dnia, w sumie jak zwykle 😂. Finalnie na sam koniec zajmujemy 14 miejsce na 76 zespołów. Wstydu nie było ale zdecydowanie liczyliśmy na więcej. W następnym roku się poprawimy i postaramy się zrobić miniumum jakim jest top 10.
Gratulacje dla chłopaków z naszej ekipy i Sylwka👊. To już 3 rok z rzędu jak nagrody trafiają do naszej ekipy. Gratulacje również dla organizatorów👍Po raz kolejny pokazaliście jak powinny wyglądać zawody pod kątem organizacji.