08/03/2021
Artūrs Šopenhauers uzskatīja, ka bez sievietes mūsu dzīve būtu: sākumā - neaizsargāta, vidū - bez prieka, beigās - bez mierinājuma. Un no sevis mēs piebildīsim, ka bez sievietes būtu visai nemājīgi jebkurā, pat visjaunākajā dzīvoklī. ⠀ ⠀
⠀
www.parkalley.lv