24/04/2025
Chciałbym dotknoć miłość w tym piątym wymiaże.Nie wiem ile z was zdaje sobie sprawę,że koniec naszej cywilizacji nadchodzi w bardzo szybkim tępie.To nie będzie bomba atomowa.To coś innego.To dotyka twej duszy,twych reirkanjacji,twej miłości do wszystkiego.Czym jest ta miłość?Dostrzec zło i dobroć.Ono jest w nas,zło i dobro. To inne postrzeganie samego siebie,to dostrzeganie innej przestrzeni,która jest naszym odbiciem,naszym cieniem,o którym nie wiemy.Prawda.Jeżeli ktoś z was zna jąkąś prawdę o tym wszechświscie i jej końcu,to proszę, udostępnij.