22/06/2026
Na ten dzień złożyło się kilka zdarzeń.
Historia zaczęła się od sprzedaży mieszkania na Ursusie ( pewnie je pamiętacie ) 😉
Na jednej ze styczniowych wizyt poznałam Panią Katarzynę . Cudowną , pogodną osobę .
Polubiłyśmy się a że jestem " gaduła " To zaproponowałam że mimo iż nie jestem z Warszawy mogę czegoś poszukać. Tym sposobem Pani Kasia po kilku miesiącach ( samotnych szukania ) zdecydowała się na współpracę ze mną. Jestem ogromnie wdzięczna za zaufanie , nasza współpraca przebiegała idealnie..
Nie było to łatwe zadanie , ale jak rozszerzylysmy horyzont ....inna pośredniczka miała ofertę idealną. A na prezentacje mieszkania pojechała moja Katarzyna Rybus
( ja akurat byłam w innym.miejscu )
Dziękuję Kinga Bryl za doskonałą współpracę.
Wszystko było ogarnięte , dopięte na ostatni guzik . Nasze wspólne zdjęcie z kancelarii notarialnej Pana Konrada Tulej . Jestem tutaj kolejny raz i polecam 👌👌
Zobaczcie sami , nasza praca to relacje, gdyby nie one zastąpiły by nas szybko roboty i AI
Na szczęście jesteśmy potrzebni.😉a za mną kolejna umowa z Kupującym zrealizowana..
Ten rok jest zdecydowanie rokiem Kupującego 🔥🔥Szukasz pośrednika profesjonalnego i dbającego o relację ? Już wiesz gdzie dzwonić ?
Zapraszamy Domus Brzeziny to najlepszy wybór.