09/06/2026
Gratulujemy💚👏
🌿🏆 Bydgoszcz nagradza najbardziej ekologiczne szkoły i przedszkola! 🏆🌿
9 czerwca podczas szóstej edycji EkoGali w Pałacu Młodzieży wyróżnione zostaną placówki, które przez cały rok szkolny aktywnie angażowały się w działania na rzecz ochrony środowiska♻️🌍
👏 Gratulujemy laureatom nagród głównych:
🏅 Kategoria „Ekoprzedszkole”
🥉 III miejsce – Przedszkole nr 70
🥈 II miejsce – Przedszkole nr 11
🥇 I miejsce oraz tytuł „Ekoprzedszkole” – Przedszkole nr 43 „U Krecika Szybownika”
🏅 Kategoria „Ekoszkoła”
🥉 III miejsce – Szkoła Podstawowa nr 9
🥈 II miejsce – Szkoła Podstawowa nr 30
🥇 I miejsce oraz tytuł „Ekoszkoła” – Szkoła Podstawowa nr 47 im. Bronisława Malinowskiego z Oddziałami Mistrzostwa Sportowego
🌟 Nagroda „Ekoaktywni”
🏆 Szkoła Podstawowa nr 47 im. Bronisława Malinowskiego z Oddziałami Mistrzostwa Sportowego
💚 Dziękujemy wszystkim szkołom i przedszkolom za zaangażowanie w akcje ekologiczne, zbiórki odpadów, działania edukacyjne oraz promocję idei zero waste.
To dzięki Wam Bydgoszcz staje się jeszcze bardziej zielona! 🌳♻️
[Tekst alternatywny dla osób niewidomych]
Grupa uczniów pozuje do wspólnego zdjęcia. W centrum znajduje się duża maskotka żółtego pojemnika do segregacji odpadów, a obok maskotka chłopca w zielonej koszulce.