01/05/2026
Szanowni Klienci, drodzy Przyjaciele i Znajomi,
Głosowanie w plebiscycie „Mistrzowie Budownictwa 2026” w kategorii „Geodeta Roku” dobiegło wczoraj końca. Chciałbym bardzo serdecznie podziękować wszystkim, którzy oddali na mnie głos. Muszę przyznać, że nie spodziewałem się aż tak dużego odzewu, tym większa jest moja wdzięczność i satysfakcja z wykonywanej pracy. Cieszy mnie, że mam wokół siebie tak wielu dobrych ludzi oraz że tak wielu docenia moje starania w dążeniu do możliwie najwyższej jakości świadczonych usług. Jeszcze raz ślę ogromne podziękowania wszystkim, jednocześnie życząc spokojnej majówki, pięknej pogody i ogólnie dobrego dnia/tygodnia/miesiąca/roku/życia 😉 Bywajcie w szczęściu i zdrowiu!
Dariusz Andrzejewski.