19/05/2026
Trudno dziś wyobrazić sobie Podkowę Leśną bez WKD , to właśnie kolejka połączyła życie wśród lasu z Warszawą.
Uwielbiamy takie historie ❤️
Równo 8️⃣1️⃣ lat temu 19 maja 1945 roku, po 9 miesiącach przerwy pociągi EKD powróciły na ulice Warszawy. Regularnych kursów do stolicy nie prowadzono od wybuchu powstania w Warszawie 1 sierpnia 1944 roku.
📆🗞️📰 Trzy dni później 22 maja 1945 roku Życie Warszawy opisało to wydarzenie:
🔉 🏫 Warszawa znów ma kolejkę. Pociąg E. K. D. do Marszałkowskiej.
➡️ Jednym z większych sukcesów, osiągniętych w dziele odbudowy Warszawy było doprowadzenie w dniu 19 bm. kolejki EKD. przez miejski odcinek linii do ulicy Marszałkowskiej. Uruchomienie w stolicy pierwszej trasy zelektryfikowanej zaledwie w cztery miesiące od chwili uwolnienia Warszawy z rąk okupanta, który chciał kompletnie zniszczyć miasto i nie pozostawić z niego kamienia na kamieniu, jest zdarzeniem dużej miary. Zasługę za wykonanie tej pracy dzielą Ministerstwo Komunikacji, Dyrekcja EKD, BOS, Elektrownia Warszawska, wreszcie pomoc ZSRR. Nie można poza tym pominąć wysiłków personelu technicznego EKD, który według słów dyrektora Przelaskowskiego — ani w dzień, ani w nocy nie ustawał w pracy.
🔉 Gdy w Szczęśliwicach, po okolicznościowych przemówieniach, w obecności licznie zgromadzonych przedstawicieli władz, wiceminister komunikacji, ob. Olewiński przeciął wstęgę o barwach narodowych i pierwszy pociąg wjechał przez stację „Granica Miasta" na ulice Warszawy, mijani przechodnie przystawali zaskoczeni, a na twarzach ich malowało się zdumienie i prawdziwa radość.
➡️ Przy ulicy Grójeckiej, gdzie pociąg przystanął na chwilę, tłum warszawiaków urządził samorzutnie manifestacje. Czapki frunęły w górę, a okrzyki „Niech żyje EKD !" rozlegały się ze wszystkich stron. Na trasie ul. Nowogrodzkiej przechodnie radośnie wymachiwali rękami, na końcowej zaś stacji przy ul. Marszałkowskiej entuzjazm tłumu, który otoczył pociąg, trudno opisać.
📃 Warszawa znów ma kolejkę.
🚊 Pierwsze tramwaje nie zostały uruchomione, jak zapowiadano na Pradze, lecz właśnie w Warszawie lewobrzeżnej i to w dniu uroczystego zjazdu chłopów. Chłopi przybyli ze wszystkich stron Rzeczypospolitej, zebrani w gmachu kino-teatru „Roma" przy ul. Nowogrodzkiej, witali wicepremiera ob. Janusza, który właśnie tym pierwszym pociągiem przybył na obrady. Chłopi poniosą radosną wieść do wszystkich zakątków naszego kraju, że stolica choć zniszczona, jednak już na nowo tętni życiem, odradza się. Ma nie tylko kina i teatry i doprowadzone do porządku parki, lecz i prąd elektryczny i tramwaj-kolejkę!
🛤️ Odbudowany odcinek miejski ma długość 6,5 km dwukierunkowego toru. Na odcinku tym ustawiono na miejsce zniszczonych 150 słupów drewnianych i zawieszono 6 planów BOS-u, tory kolejki EKD jeszcze w tym roku zostaną przerzucone z ul. Nowogrodzkiej w Al. Jerozolimskie, przejdą Alejami i wiaduktem do Wisły, po czym przez prowizorycznie odbudowany most Poniatowskiego kolejka ta połączy Warszawę lewobrzeżną z Pragą.
_____________________________________________
📷 Odjazd udekorowanego składu EKD ze stacji Warszawa Marszałkowska w dniu 19 maja 1945 roku. Zbiory Stowarzyszenia KM EKD/WKD.
Warszawska Kolej Dojazdowa Izba Tradycji EKD / WKD w Grodzisku Mazowieckim