Apartamenty Pomarańczarnia

Apartamenty Pomarańczarnia Apartamenty Pomarańczarnia to luksusowe pokoje do wynajęcia w ścisłym centrum Poznania. Standardem dorównują hotelom trzygwiazdkowym.
(1)

W samym sercu stolicy Wielkopolski, w secesyjnych przestrzeniach zabytkowych kamienic znajdują się luksusowe Apartamenty Pomarańczarnia. Każdy z pokojów ma wydzieloną strefę wypoczynkową, nowoczesną łazienkę i miejsce do pracy z bezpłatnym WiFi.

Witajcie :) Dzisiaj Dzień Babci, jutro Dzień Dziadka, pamiętajcie o życzeniach dla szanownych Seniorów :)
21/01/2020

Witajcie :) Dzisiaj Dzień Babci, jutro Dzień Dziadka, pamiętajcie o życzeniach dla szanownych Seniorów :)

20/12/2019
Poznanianki zakończyły 1. ligowe zmagania4 kwietnia 2019W pierwszym spotkaniu niżej notowany po rundzie zasadniczej MUKS...
26/04/2019

Poznanianki zakończyły 1. ligowe zmagania
4 kwietnia 2019
W pierwszym spotkaniu niżej notowany po rundzie zasadniczej MUKS Poznań niespodziewanie wygrał na wyjeździe z Panattoni Europe Lider Pruszków 78:75. Zdeterminowane pruszkowianki w Poznaniu prowadziły przez całe spotkanie i nie pozwoliły się poznaniankom dogonić. Przegrana Muksiar 66:71 wyrównała bilans spotkań na 1:1 i potrzebny był trzeci decydujący mecz.

Decydujące starcie odbyło się w środę 03.04.2019 w pruszkowskiej hali Znicz. Od samego początku mocno zaczęły gospodynie, które po 5 minutach prowadziły już 18:8. Do tego kontuzji doznała rozgrywająca MUKS-u Weronika Papiernik. I Karolina Olszewska, która w ostatnim meczu doznała urazu nosa, zmuszona była grać niemal bez zmian. To niewątpliwie miało wpływ na obraz gry w pierwszej połowie meczu, w której nie wychodziło dosłownie nic. Do przerwy poznanianki zdobyły zaledwie 15 punktów przy 48 Liderek. Muksiary trochę bardziej skuteczne były w drugiej połowie meczu. Zremisowały 3 kwartę i wygrały ostatnią odsłonę spotkania.

Mecz zakończył się zdecydowanym zwycięstwem pruszkowianek i to one awansowały do półfinałów 1 ligi.

Podopieczne trenera Macieja Brodzińskiego zakończyły sezon 2018/2019 na 6. miejscu w 1 lidze kobiet.

Teraz czas na zasłużony odpoczynek!

Źródło: mukspoznan.pl

Walka o półfinał 1 ligi kobiet trwa1 kwietnia 2019Pierwszoligowa drużyna MUKS Poznań w ostatni dzień marca podejmowała u...
26/04/2019

Walka o półfinał 1 ligi kobiet trwa
1 kwietnia 2019
Pierwszoligowa drużyna MUKS Poznań w ostatni dzień marca podejmowała u siebie zespół Panattoni Europe Lider Pruszków. Niedzielny rywal po rundzie zasadniczej zajmował drugie miejsce w grupie A, Natomiast w zmaganiach play-off gładko wyeliminował drużynę SKK Polonia Warszawa.

Drużyna trenera Macieja Brodzińskiego niespodziewanie wygrała pierwsze starcie w Pruszkowie i na własnym parkiecie mogła pokusić się o kolejną niespodziankę. Wiadomym jednak było, że łatwo nie będzie. Doświadczony zespół z Pruszkowa doskonale odrobił zadanie domowe i przeanalizował przyczyny porażki w 1 meczu. Przede wszystkim odcięty od piłek został nasz strzelec Patrycja Klatt. Do tego doszła przegrana tablica i nie najlepsza skuteczność, zwłaszcza w 1 połowie spotkania. W 3 kwarcie wynik na remisie, a 4 poznanianki wygrały, ale nie wystarczyło to do przechylenia szali zwycięstwa na swoją korzyść. Tym samym pruszkowianki w starciu z MUKS Poznań doprowadziły do remisu 1:1. Zatem potrzebny będzie jeszcze jeden mecz, który zadecyduje o awansie do kolejnej rundy.

Źródło: mukspoznan.pl

18/04/2019

Nowo otwierająca się kawiarniana w centrum Poznania, poszukuje osób na stanowisko barmana/baristy.
Zakres obowiązków:
*przygotowanie kawy i napojów z karty, również alkoholowych
*obsługa kelnerska
*przygotowanie prostych posiłków (kanapki, sałatki).
Cv proszę kierować na maila [email protected]

18/04/2019

Kantor wymiany walut Pomarańczarnia zatrudni kasjera walutowego
Wymagamy wykształcenia minimum
średniego. Nie wymagamy doświadczenia.
CV proszę kierować na maila [email protected]

Poznanianki pokonują Panattoni Europe Lider Pruszków24 marca 2019 Pierwszoligowa drużyna MUKS Poznań po 2 zwycięstwach w...
01/04/2019

Poznanianki pokonują Panattoni Europe Lider Pruszków
24 marca 2019



Pierwszoligowa drużyna MUKS Poznań po 2 zwycięstwach w pierwszej rundzie play-off nad ENEA AZS AJP II Gorzów Wielkopolski, w ćwierćfinale rozgrywek pierwszoligowych trafił na zespół Panattoni Europe Lider Pruszków.. Drużyna z Mazowsza sezon zasadniczy zakończyła wyżej niż Muksiary, bo na 2. miejscu z bilansem 17 zwycięstw i 3 porażek. Dlatego też pierwsze spotkanie drugiej rundy play-off rozgrywane było w Pruszkowie.

Podopieczne trenera Macieja Brodzińskiego zagrały bardzo dobre zawody i niewątpliwie sprawiły niespodziankę wygrywając z wyżej notowanym rywalem. Kluczem do sukcesu była mocna obrona i zespołowa gra poznańskiego teamu oraz rewelacyjna dyspozycja rzutowa kapitan MUKS Poznań Patrycji Klatt. Jeszcze na 4 minuty przed końcową syreną gospodynie prowadziły 7 punktami, ale Muksiary nie złożyły broni. Akcja Weroniki Papiernik 2+1 i 10 punktów zdobytych w ostatnich 3 minutach przez Patrycję Klatt i to poznanianki cieszyć się mogły się z wygrania pierwszego starcia.

Drugi mecz odbędzie się w Poznaniu w niedzielę 31.03.2019 o godzinie 17:00

Źródło: mukspoznan.pl

Zaczynamy play-off w 1 lidze kobietPodopieczne trenera Macieja Brodzińskiego rundę zasadniczą zakończyły na 3. miejscu w...
12/03/2019

Zaczynamy play-off w 1 lidze kobiet

Podopieczne trenera Macieja Brodzińskiego rundę zasadniczą zakończyły na 3. miejscu w grupie B z bilansem 14 zwycięstw i 6 porażek.

Konferencja prasowa
W zorganizowanej przez MUKS Poznań przed rundą play-off konferencji prasowej uczestniczyli Maciej Młodzik z Urzędu Miasta oraz przedstawiciele mediów: TVP3 i WTK.
Prezes poznańskiego klubu Iwona Jabłońska oraz trener 1. ligowego zespołu Maciej Brodzińskipodsumowali rundę zasadniczą i powiedzieli kilka słów o tym co w najbliższej przyszłości. Była również sposobność, by porozmawiać z trzonem poznańskiej drużyny – kapitan Patrycją Klatt i Martą Wdowiuk.

Play-off mecz nr 1
W pierwszej rundzie play-off poznanianki trafiły na zespół z miejsca 6. czyli ENEA AZS AJP Gorzów Wielkopolski. Drużyny walczą do dwóch zwycięstw.

Początek rywalizacji, dzięki wyższej ligowej lokacie, miał miejsce na poznańskiej Chwiałce. Gospodynie od samego początku narzuciły swój styl gry i już w pierwszej połowie wywalczyły sobie 20 punktową przewagę. Po przerwie Muksiary kontrolowały przebieg gry, a wynik spotkania nie był ani na moment zagrożony. Dzięki temu wszystkie wpisane do protokołu zawodniczki mogły zaprezentować się przed poznańską publicznością.

Najwięcej punktów dla MUKSu zdobyła Patrycja Klatt – 21 (w tym 4 razy za 3 pkt) i dorzuciła do tego 9 przechwytów. 10 asyst zanotowała na swoim koncie Karolina Olszewska, która po meczu została wybrana wyróżniającą się zawodniczką MUKS Poznań. W ekipie z Gorzowa miano wyróżniającej się zawodniczki przypadł Pauli Duchnowskiej.

Drugie spotkanie, być może decydujące, 17.03.2019 w Gorzowie Wielkopolskim.

Źródło: mukspoznan.pl

Zwycięstwo na zakończenie rundy zasadniczej2019-03-04Koszykarki 1 ligowego zespołu ostatni mecz rundy zasadniczej rozegr...
07/03/2019

Zwycięstwo na zakończenie rundy zasadniczej
2019-03-04
Koszykarki 1 ligowego zespołu ostatni mecz rundy zasadniczej rozegrały w niedzielę 03.03.2019 w Gorzowie Wielkopolskim z drużyną ENEA AZS AJP Gorzów Wlkp.

Od początku spotkania podopieczne trenera Macieja Brodzińskiego objęły prowadzenie. W 3 kwarcie wynosiło ono nawet 21 punktów. Ale ambitnie grające gorzowianki systematycznie odrabiały straty. Wygrywając ostatnią odsłonę spotkania zmniejszyły stratę do 10 punktów. Zwycięstwem w Gorzowie Muksiary przypieczętowały 3. miejsce w tabeli grupy B.

W poznańskiej ekipie ciężar gry wzięła na siebie kapitan Patrycja Klatt, która zdobyła 21 punktów. Double double natomiast zanotowała środkowa Magdalena Ratajczak – 14 punktów, 11 zbiórek. Debiut na pierwszoligowych parkietach i pierwsze punkty zapisała na swoim koncie juniorka Karolina Giżyńska.

Już 10.03.2019 rozpoczyna się pierwsza runda play-off w której zmierzymy się ponownie z gorzowskim zespołem. Walczymy do dwóch zwycięstw, a zaczynamy meczem u siebie.

Źródło: mukspoznan.pl

Udany rewanż z Pabianicami2019-02-12W sobotę 09.02.2019 koszykarki MUKS Poznań rozegrały ostatni mecz rundy zasadniczej ...
12/02/2019

Udany rewanż z Pabianicami
2019-02-12
W sobotę 09.02.2019 koszykarki MUKS Poznań rozegrały ostatni mecz rundy zasadniczej przed własną publicznością. Podejmowały one zespół Grot TomiQ Pabianice, z którym w pierwszym spotkaniu niespodziewanie przegrały.

Przebieg meczu
Przyjezdne zaczęły mecz od dwóch celnych trójek i wyszły na prowadzenie, ale na szczęście celny rzut kapitan Patrycji Klatt poderwał nasze dziewczyny do walki i zaczęły powoli budować przewagę. Po pierwszych 10 minutach na tablicy widniał wynik 22:15 dla gospodyń. W drugą kwartę zdecydowanie lepiej weszły pabianiczanki, które zmniejszyły stratę do 1 punktu. Ale tylko na tyle pozwoliły zawodniczki trenera Brodzińskiego i mimo, że kwartę przegrały to utrzymały prowadzenie.

Po przerwie znów lepiej zaczęły podopieczne trenerki Sylwii Wlaźlak, dzięki czemu doprowadziły do remisu. Na szczęście 8 punktów z rzędu zdobytych przez Weronikę Woźniak pozwoliło na odparcie ataku. Czwarta kwarta należała do Muksiar. W 35. minucie mieliśmy już 18 punktów przewagi (73:55) i pozwoliło to trenerowi Brodzińskiemu dać szansę młodszym zawodniczkom.

Podsumowanie
Wygrana z zespołem z Pabianic była dla nas szalenie ważna, ponieważ chciałyśmy odegrać się za porażkę na wyjeździe i pokazać, że był to wypadek przy pracy. Z pewnością każda z nas dała z siebie wszystko. Pozwoliło to na pewnym etapie meczu zbudować wystarczającą przewagę. Pomimo nie najlepszej dyspozycji, zwłaszcza w obronie, udało nam się wyjść z tego pojedynku zwycięsko. A jest to dla nas bardzo cenne w perspektywie zbliżających się wielkimi krokami play-offów, podsumowała spotkanie najlepsza zawodniczka sobotniego meczu Weronika Woźniak.

Było to ostatnie spotkanie rundy zasadniczej jakie poznanianki rozegrały na własnym parkiecie. Czekają nas jeszcze dwa mecze wyjazdowe. Ale wcześniej będziemy emocjonować się rywalizacją o Mistrzostwo Polski Juniorek Starszych, które już od 13.02.2019 w Gdańsku.

Źródło: mukspoznan.pl

Dwie wygrane w 1 lidze2019-02-04Tęcza pokonanaSobotnie spotkanie z Tęczą Leszno nie należało do najłatwiejszych. Zespół ...
04/02/2019

Dwie wygrane w 1 lidze
2019-02-04
Tęcza pokonana
Sobotnie spotkanie z Tęczą Leszno nie należało do najłatwiejszych. Zespół gości w poprzednich spotkaniach stawiał poprzeczkę bardzo wysoko, do tego znaczna część zespołu MUKS-u kilka dni wcześniej rozgrywała turniej półfinałowy Mistrzostw Polski U22. Mecz rozpoczął się od walki punkt za punkt. Było widać, że oba zespoły podchodzą do niego bardzo poważnie. Dopiero pod koniec pierwszej odsłony podopieczne Macieja Brodzińskiego zaczęły zdobywać przewagę i zakończyły pierwszą kwartę wynikiem 28:14

Kolejne 10 minut było okresem, o którym poznanianki powinny szybko zapomnieć. Rywal z Leszna akcja po akcji systematycznie odrabiał straty. Topniejąca przewaga była głównie spowodowana gorszą grą zespołu gospodyń. Poznanianki nie potrafiły znaleźć drogi pod kosz i systematycznie pudłowały zza linii rzutów za 3 pkt.
Po przerwie niemal przez 2 minuty, żadna z ekip nie zdobyła punktów. Tę niemoc przełamały poznanianki trafiając zza łuku 6,75, co w tej kwarcie uczyniły czterokrotnie. Między innymi dzięki temu po 30 minutach Muksiary miały 15 punktową przewagę nad zawodniczkami z Leszna.

Ostatnia kwarta zakończyła się remisem, a całe spotkanie wygraną gospodyń.

Jest to dla nas kolejne bardzo ważne zwycięstwo. Pomimo ciężkiego turnieju Mistrzostw Polski U22 dałyśmy radę i wygrałyśmy! To pokazuje jaka jest w nas siła. Teraz trzeba myśleć o kolejnym spotkaniu z Gorzowem – wygrywamy i jedziemy na finały Mistrzostw Polski! Zapraszam do kibicowania – powiedziała po spotkaniu Magdalena Kowalewska.

30-01-2019 18:30

Festiwal strzelecki
W sobotę 02.02.2019 zespół trenera Macieja Brodzińskiego udał się do Gorzowa Wielkopolskiego, na rewanżowe spotkanie z ENEA AZS AJP III Gorzów Wielkopolski.
Poznanianki nie mogły nastawić celownika w 1 kwarcie i mimo, że dochodziły do pozycji strzeleckich, nie mogły odskoczyć młodym gorzowiankom. Na szczęście w 2 kwarcie skuteczność zdecydowanie się poprawiła i Muksiary schodziły na przerwę z 15 punktową przewagą. Przewaga ta powiększała się w kolejnych odsłonach spotkania.

W całym meczu zawodniczki MUKS-u oddały aż 80 rzutów z gry, w tym 45 zza łuku 6,75 m.

Po 17 punktów zdobyły nasza Pani kapitan Patrycja Klatt i Weronika Woźniak. Ta druga uzyskała w tym meczu double-double dokładając do punktów 13 zbiórek. Wszystkie z naszych zawodniczek zapisały się punktowo w protokole.

02-02-2019 12:00

Źródło: mukspoznan.pl

Adres

Rybaki 12
Poznan
61-883

Ostrzeżenia

Bądź na bieżąco i daj nam wysłać e-mail, gdy Apartamenty Pomarańczarnia umieści wiadomości i promocje. Twój adres e-mail nie zostanie wykorzystany do żadnego innego celu i możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie.

Skontaktuj Się Z Firmę

Wyślij wiadomość do Apartamenty Pomarańczarnia:

Udostępnij

Kategoria