21/04/2026
Czy można zgłosić usterki po odbiorze mieszkania? 🤔
Tak – ale najlepiej wykryć je już podczas odbioru 📋
Dlaczego? Bo wtedy wszystkie problemy trafiają bezpośrednio do protokołu i deweloper ma obowiązek się do nich odnieść.
Dlatego podczas odbioru dokładnie sprawdzam mieszkanie, aby jak najwięcej usterek zostało wykrytych jeszcze przed podpisaniem dokumentów ✍️
—------------------------------------
📞 577 071 503
📩 [email protected]