16/10/2019
Prace budowlane na Inwestycji mamy już praktycznie zakończone:) Została kosmetyka i nasadzenia roślinności, ale to już kwestia kilku dni, kiedy wszystkie drzewa i krzewy będą na swoim miejscu. Zdajemy sobie sprawę, że nasi Klienci chcieliby już odbierać lokale, jednak z przyczyn niezależnych od nas musieliśmy przesunąć procedurę odbiorową o kilka tygodni. Dokładamy wszelkich starań, żeby w listopadzie uzyskać prawomocne pozwolenie na użytkowanie, a lokale przekazywać już w grudniu. W tym miejscu pragniemy Państwa przeprosić za to opóźnienie, mamy nadzieję że zdjęcia wykonane w tym pięknym jesiennym dniu osłodzą choć trochę Państwa nastroje:)