21/03/2019
Konsorcjum Budimeksu ze Strabagiem i ZUE zakończyło dla PKP PLK modernizację linii kolejowej nr 20 w Warszawie. Realizacja kontraktu przez konsorcjum Budimeksu, Strabagu i ZUE rozpoczęła się w lutym 2017 roku. Linia została otwarta w nocy z soboty na niedzielę, 20–21 października.