Dom z Wieżą w Rakoniewicach

Dom z Wieżą w Rakoniewicach Strona przedstawia historię Domu z Wieżą w Rakoniewicach.

Bzy i słowiki to najpiękniejsza wiosenna para. W parku otaczającym Dom z Wieżą koncert trwa i w dzień i w nocy .
26/04/2019

Bzy i słowiki to najpiękniejsza wiosenna para. W parku otaczającym Dom z Wieżą koncert trwa i w dzień i w nocy .

Spacer 3D😊
30/12/2018

Spacer 3D
😊

Matterport 3D Showcase

Letnie porządki w Rakoniewicach.Gdyby tylko wszyscy przykładali się do pracy...
10/07/2018

Letnie porządki w Rakoniewicach.
Gdyby tylko wszyscy przykładali się do pracy...

Letni nastrój w Rakoniewicach
06/07/2018

Letni nastrój w Rakoniewicach

Poniżej zamieszczamy film z drona nakręcony przez Agnieszkę Jeszkę na przełomie lata/jesieni zeszłego roku. Dziękujemy g...
02/05/2018

Poniżej zamieszczamy film z drona nakręcony przez Agnieszkę Jeszkę na przełomie lata/jesieni zeszłego roku.

Dziękujemy gorąco za współpracę, Agnieszko!

rakoniewice.net facebook.com/domrakoniewice Film Agnieszki Jeszke facebook.com/AgnieszkaJeszkeFotografia Muzyka: Chris Zabriskie - The Temperature of the Air...

Zdjęcia z drona z sesji letnio-jesiennej.
08/04/2018

Zdjęcia z drona z sesji letnio-jesiennej.

Zdjęcia z sesji letnio-jesiennej. Fotografia: Agnieszka Jeszke.Agnieszko, dziękujemy!
26/03/2018

Zdjęcia z sesji letnio-jesiennej. Fotografia: Agnieszka Jeszke.
Agnieszko, dziękujemy!

https://rakoniewice.net/2017/07/12/sesja-dziecieca/
17/07/2017

https://rakoniewice.net/2017/07/12/sesja-dziecieca/

W dniu otwartym odwiedziła nas bardzo interesująca osoba, mieszkanka Rakoniewic fotografka Agnieszka Jeszke. Zaprosiliśmy panią Agnieszkę na sesję fotograficzną, efekty której można podziwiać poniż…

24 czerwca po raz pierwszy otworzyliśmy drzwi Domu z Wieżą dla szerszej publiczności. Dziękujemy wszystkim gościom za pr...
14/07/2017

24 czerwca po raz pierwszy otworzyliśmy drzwi Domu z Wieżą dla szerszej publiczności. Dziękujemy wszystkim gościom za przybycie. Już wkrótce zapraszamy ponownie.

Szczególne podziękowania dla Agnieszka Jeszke Fotografia (facebook.com/AgnieszkaJeszkeFotografia/) za relacje fotograficzną.

10/07/2017

Poniżej zamieszczamy wpis Przyjaciółki Domu z Wieżą, Joanny, dotyczący jej wrażeń po pierwszym spotkaniu z nami:

"Zagrałam w Totka, jak zwykle nic...
A kilka dni temu byłam w miejscu, które urzekło mnie jak mało co... https://www.facebook.com/domrakoniewice/
https://rakoniewice.net
Żaden opis nie odda tego jak tam naprawdę jest. Gospodyni tego domu z taką czułością i szacunkiem do historii wypełniła go po brzegi emocjami, pamiątkami, gustownym wyposażeniem i ciepłem (nie tylko z uroczej "kozy"). Teren wokół zachęca do nieskrępowanych dziecięcych zabaw, lub odpoczynku niezakłóconego spojrzeniami sąsiadów i muzyką z samochodowego radia tychże znowu... A wieża?
Idealny pokój dla dorastającej księżniczki, lub pracownia-biuro dla męża (co za widok z okien!)
Macie wolną bańkę? A najlepiej dwie - żeby móc w pełni wykorzystać potencjał piwnic, w których kiedyś przechowywano wino, lub sal niegdyś roztańczonych w przedwojennych balach. Ja tam słyszę koncerty, widzę warsztaty rozwojowe i rodzinne imprezy. Ale póki co tych baniek nie mam... :/ *
* post bo może kupicie, a może po prostu nie wiecie co z kasą zrobić to chętnie Wam ten dom później poprowadzę :) "

Strona przedstawia historię Domu z Wieżą w Rakoniewicach.

Zamieszczam tu wpisy z paru poprzednich dni. Jesień trzyma mocno.
01/11/2016

Zamieszczam tu wpisy z paru poprzednich dni. Jesień trzyma mocno.

Jesień zawitała do Rakoniewic. Koty jak zawsze wylegują się w pokoju kominkowym. Nawet lokalna dziczyzna zagląda mi w okna częściej, nie wspominając o sarnach.

Adres

Rakoniewice

Ostrzeżenia

Bądź na bieżąco i daj nam wysłać e-mail, gdy Dom z Wieżą w Rakoniewicach umieści wiadomości i promocje. Twój adres e-mail nie zostanie wykorzystany do żadnego innego celu i możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie.

Skontaktuj Się Z Firmę

Wyślij wiadomość do Dom z Wieżą w Rakoniewicach:

Udostępnij

Kategoria