09/01/2023
Dzisiaj zwolniło się mieszkanie M2, jest do wynajęcia od zaraz. Jest na pierwszym piętrze, od słonecznej strony, ma trzy pokoje i balkon, powierzchnia 53 m. kw. Czynsz 2000 zł miesięcznie za mieszkanie w takim stanie, w jakim jest teraz - z widocznymi śladami po dwuletnim użytkowaniu. Do tego opłata za wywóz odpadów 35 zł od osoby. Za ogrzewanie, ciepłą i zimną wodę oraz kanalizację dla 6-osobowej rodziny opłaty wynosiły w sezonie grzewczym średnio około 500 zł miesięcznie. Do tego prąd około 150 zł miesięcznie. Budynek jest bardzo nowoczesny i energoszczędny. Kaucja 4000 zł (dwumiesięczny czynsz). Istnieje możliwość wynajęcia garażu w cenie 250 zł za miesiąc.
Zainteresowanych prosimy o kontakt wyłącznie e-mailowy pod adres [email protected]. Każdy z najemców otrzyma od nas kwestionariusz z pytaniami, na podstawie którego wybierzemy nowego najemcę. Prosimy nie dzwonić i nie pisać na messengerze, takich ofert nie bierzemy pod uwagę. Mieszkanie będziemy pokazywali tylko wybranym zainteresowanym. Każdy, kto prześle zapytanie otrzyma od nas odpowiedź.