17/06/2015
Pamiętacie Özillę? :D
Wszystkich cierpliwych fanów Wieżowców Warszawy przepraszamy za brak jakichkolwiek nowych postów na stronce, ale niestety czasu było kompletnie brak! Do 23.06 mieliśmy dość intensywne przygotowania do egzaminów na Architekturę, a choć było to prawie tydzień temu, to - jak na złość - od tamtej pory totalnie się rozchorowałem. Niemniej jednak, dzisiaj wezmę się z chorobą za bary i spróbuję wrzucić całkiem nowy opis wieżowca :) Dodam, że będzie to jeden z wyższych w Warszawie, dotąd nie opisany.
Pozdrawiamy,
Wieżowce Warszawy!
PS. Tak naprawdę, to po prostu jestem cały pochłonięty Euro! :P Dlatego: bonus w postaci obrazka.