08/04/2021
Domnule Florin Oancea , va rog insistent sa urgentati demersurile pentru instalarea CT individuale . Nu este posibil ca , chiriasii unei LOCUINTE ANL sa plateasca , sa fie cu cheltuielile la zi , dar sa nu beneficieze de utilitatile necesare ( APA CALDA SI CALDURA ) . Este inadmisibil ca in contextul Pandemiei de COVID-19 sa nu putem beneficia de apa calda pentru a avea o igiena corespunzatoare . Din nefericirea nici macar vremea nu tine cu noi , intr-o singura zi sunt " 4 anotimpuri " . Nu mai putem trai in conditiile acestea si PESTE TOATE SA SI PLATIM CHIRIE SAU RATA PENTRU LOCUINTA .
Cu stima,
Cetatean al Orasului de la Poalele Cetatii domiciliat in ANL ( Aleea Motilor )