02/03/2022
Sper să ajungă și la urechile celui de este pe scaun la Primărie că până la urmă noi l am pus acolo. Dar se pare că interesul lui că și al fostului este decât să își facă relații mai sus și să i fie lui bine că restul ....sa se descurce cm poate fiecare. Oare de ce nu reușește să convingă ONG-urile sa îmbunătățească prin comuna ?! Sau poate că nici nu s au străduit. Au avut altă ocupatie( sa și bage in buzunar acuma cat e e scaun)