09/03/2025
Маск про відключення Старлінків:
Щоб бути абсолютно ясним: незважаючи на те, наскільки я не погоджуюся з політикою України, Starlink ніколи не вимкне свої термінали. Я просто кажу, що без Starlink українські лінії зв’язку зруйнуються, оскільки росіяни можуть заглушити всі інші комунікації! Ми ніколи не вчинимо такого і не використаємо це як розмінну монету.
Те що я і казав. Не потрібно зараз розганяти зраду. Все те, що ми чуємо в медіа - це лише те, що ми чуємо в медіа.
Адміністрація Трампа не зливає Україну. У них є чіткий план. США залишаються нашим ключовим союзником і залишаться.
Нехай Бог благословить Америку та Україну!