24/10/2023
Не всі люди хочуть кращого життя!
Цей парадокс я спостерігаю давно й нарешті перестала цьому дивуватись. Я думаю, ви чули про фінансову місткість. Це про те, що кожен може прийняти, допустити, дозволити собі заробити якусь суму грошей. Так само із якістю стосунків, кількістю радості.
До речі, засудження інших говорить про те, як ти засуджуєш себе. Наскільки жорстокий твій внутрішній критик і наскільки щаслива твоя внутрішня дитина?
У багатьох людей стоїть блок на можливість бути щасливими. Вони заздрять, зляться та негативно оцінюють тих, у кого легше й радісніше життя. Але причина не в оточенні! Питання в тому, як саме твій внутрішній критик забороняє внутрішній дитині кайфувати від життя. Ти сам б’єш себе по руках! Ти боїшся змін, бо вони більше асоціюються з чимось поганим, аніж хорошим. А якщо ти боїшся нового, то постійно чіпляєшся за старе: ідеї, люди, звички, будинок. Ти не віриш майбутньому, бо занадто тримаєшся за минуле. Краще тут, зараз і трохи попереду, тому не бажати іншого — це забороняти собі краще.
Вихід є! Працювати над своєю внутрішньою дитиною, яка має право бути неслухняною, яка достойна любові, навіть коли щось не виходить, та може робити багато спроб, а не кидати все після першої невдачі.
P.S. Які у вас стосунки з вашою внутрішньою дитиною?