Ozola stāsts

Ozola stāsts Meža ieskauts, mūsdienīgs atpūtas namiņš ar saunu un kublu Iecavas upes krastā, tikai stunda no Rīgas

Saule un viesi mūs lutina ar savu ierašanos! Jūs atpūšaties, sviniet savus svētkus! Un mēs par to esam priecīgi! Priecīg...
10/08/2026

Saule un viesi mūs lutina ar savu ierašanos!
Jūs atpūšaties, sviniet savus svētkus! Un mēs par to esam priecīgi! Priecīgi, ka brauciet un mums netrūkst darba! Priecājamies, ka mūsu darbs nav veltīgs!
Paldies Elīna un Dairi, ka saviem skaistajiem svētkiem izvēlējāties Ozola stāsts pirmo namiņu! Lai ilgi un laimīgi!🥂

www.ozolastasts.lv vieta, kur atgriezties 🌿

🍂 Vai arī tev reizēm gribas aizbēgt no ikdienas skrējiena?Iedomājies: sauna ir izkurināta, kublā silts ūdens, virs galva...
10/08/2026

🍂 Vai arī tev reizēm gribas aizbēgt no ikdienas skrējiena?
Iedomājies:
sauna ir izkurināta,
kublā silts ūdens,
virs galvas mirdz zvaigznes,
bet tepat blakus mierīgi plūst upe.
Ne kaimiņu, ne pilsētas trokšņu. Tikai tu, daba un miers.
Tieši tāda ir atpūta Ozola stāsts namiņā Mazā zīle🌿
✔ Privāts namiņš meža ielokā
✔ Sauna iekļauta cenā
✔ Peldes upē
✔ SUP piedzīvojumi
✔ Grils vakara baudīšanai
✔ Panorāmas logs ar skatu uz dabu

💚 Darba dienās diviem tikai 99 EUR
💚 Nedēļas nogalēs 130 EUR
💚 Kubls +50 EUR
📍 Valles pagasts, Bauskas novads 🚗 70 km no Rīgas
Rezervē savu mieru: 🌐 www.ozolastasts.lv

🐾🇱🇹 vakar Ozola stāsts uzņēmām viesus no Lietuvas!Pirmais jautājums, ieraugot Taiko, bija: "Vai viņš nāk komplektā ar na...
08/08/2026

🐾🇱🇹 vakar Ozola stāsts uzņēmām viesus no Lietuvas!
Pirmais jautājums, ieraugot Taiko, bija: "Vai viņš nāk komplektā ar namiņu?" 😄
Diemžēl nē! Taicis nav iekļauts cenā, jo viņš pilda ļoti atbildīgu amatu, proti, ir mūsu kvalitātes kontroles speciālists.
Vispirms jāiziet viņa pārbaude, jāsaņem apstiprinājums, un tikai tad viesi tiek pavadīti līdz namiņam🐕✅
Par laimi, kvalitātes pārbaude tika veiksmīgi nokārtota, un viesi varēja baudīt atpūtu.
Paldies par viesošanos un uz tikšanos atkal! 🇱🇻❤️🇱🇹
Ačiū už apsilankymą ir iki pasimatymo!

Www.ozolastasts.lv Tavai mierpilnajai atpūtai dabas ieskāvumā 🌿

🍂 Ozola stāsts pamazām ienāk rudens...Gaisā jau jūtama viegla rudens dvesma. Arvien vairāk lapu krīt no kokiem, rīti un ...
07/08/2026

🍂 Ozola stāsts pamazām ienāk rudens...
Gaisā jau jūtama viegla rudens dvesma. Arvien vairāk lapu krīt no kokiem, rīti un vakari kļūst dzestrāki, bet saulainās dienas vēl aicina baudīt mieru, dabu un nesteidzīgus mirkļus.
Mēs priecājamies par ikvienu viesi, kurš atbrauc izbaudīt divvientulību, klusumu un īpašo Ozola stāsta atmosfēru. Prieks ir arī par viņu pieklājīgajiem un draudzīgajiem četrkājainajiem draugiem, kuri pie mums vienmēr ir gaidīti. 🐾
Īpaši silda sirdi rīti, kad, atvadoties no viesiem, dzirdam solījumu: "Mēs noteikti brauksim vēl." Tas ir vislielākais novērtējums un apliecinājums, ka šeit piedzīvotie mirkļi ir bijuši patiesi un skaisti🫶🏻
Paldies Zane, Edgar un Lora🐕, ka saviem atpūtas brīžiem izvēlējāties mūsu namiņu!

Www.ozolastasts.lv vieta, kur laiks rit lēnāk🌿

06/08/2026

Www.ozolastasts.lv atpūta diviem no 99 EUR ar iekļautu saunas apmeklējumu!

🎉 Šodien Ozola stāsts  ir svētki- mūsu mīļajam priekšniekam Taiko aprit 3 gadi! 🐾💚Kā jau īstam priekšniekam pienākas, vi...
05/08/2026

🎉 Šodien Ozola stāsts ir svētki- mūsu mīļajam priekšniekam Taiko aprit 3 gadi! 🐾💚
Kā jau īstam priekšniekam pienākas, viņš pats izlemj, kad pagodināt viesus ar savu klātbūtni, kad nē. Ja ārā kļūst par karstu, svarīgākas lietas tomēr ir mājās. 😄

Taču ir kāda interesanta lieta – apmēram 98% mūsu viesu gaida, kad Taiko pats pienāks klāt, lai var viņu pakasīt aiz austiņas un samīļot, saņemot akceptu, ka drīkst iet uz namiņu. 🥰

Daudz laimes Dzimšanas dienā, mūsu četrkājainais priekšniek! Lai netrūkst gardumu, piedzīvojumu, pastaigu, daudz mīļuma! 🎂🐶

Šogad pirmo reizi piedalījāmies Bauskas novada Mājas kafejnīcu dienās! Kā mums gāja? Skaties tālāk! www.ozolastasts.lv i...
03/08/2026

Šogad pirmo reizi piedalījāmies Bauskas novada Mājas kafejnīcu dienās! Kā mums gāja? Skaties tālāk!

www.ozolastasts.lv ir labi kopā būt!

Paldies Alisei un Kārlim, ka izvēlējās savus romantiskos svētkus svinēt Ozola stāsts!Lai nekad nepietrūkst mīļu vārdu, s...
02/08/2026

Paldies Alisei un Kārlim, ka izvēlējās savus romantiskos svētkus svinēt Ozola stāsts!

Lai nekad nepietrūkst mīļu vārdu, siltu apskāvienu un iemeslu paskatīties vienam uz otru ar tādu pašu mirdzumu acīs kā pirmajā dienā✨
Lai jūsu mīlestības stāsts turpinās ilgi, skaisti un laimīgi! 🫶🏻

www.ozolastasts.lv romantiskiem brīžiem🌿

01/08/2026

Jūlijs pagāja raibi- ar svētkiem, nelielu atpūtu, gatavošanos un dalību Mājas kafejnīcu dienās!
Paldies, ka esi daļa no mūsu Ozola stāsts 🫶🏻🌿

🌿 Mierpilna atpūta Ozola stāsts  namiņā Mazā zīle– meža ielokā pie upes, BEZ kaimiņiem!Iedomājieties- tikai jūs divi. Up...
31/07/2026

🌿 Mierpilna atpūta Ozola stāsts namiņā Mazā zīle– meža ielokā pie upes, BEZ kaimiņiem!

Iedomājieties- tikai jūs divi. Upes čaloņa, ugunskurā rotaļājas dzirksteles, gaisā virmo grilētas gaļas aromāts, bet apkārt valda meža miers.

Izbaudiet nesteidzīgu atpūtu, relaksējoties kublā ar hidro un gaisa masāžām, izkarsējieties saunā un ļaujiet ikdienas steigai palikt aiz muguras.

💚 Atpūta diviem:
• No svētdienas līdz piektdienai – 99 EUR (sauna iekļauta)
• No piektdienas līdz svētdienai – 130 EUR (sauna iekļauta)
• Kubls ar hidro un gaisa masāžām – +50 EUR

🌊 Vasaras baudīšanai pieejama arī SUP dēļu un kajaka noma. Ja ūdens līmenis Iecavas upē ir parāk zems, nogādājam viesus uz Mēmeles upi. Savukārt SUP dēļi atpūtai Iecavas upē pie namiņa viesiem ir pieejami bez maksas.

📍 Tikai 70 km no Rīgas, Bauskas novada Valles pagastā.

Rezervē savu atpūtu:
www.ozolastasts.lv

Address

"Sarkangalvji", Valles Pagasts, Bauskas Novads
Kraslava
LV-5601

Alerts

Be the first to know and let us send you an email when Ozola stāsts posts news and promotions. Your email address will not be used for any other purpose, and you can unsubscribe at any time.

Contact The Business

Send a message to Ozola stāsts:

Shortcuts

Share